InstalTechnic

O firmie

Naglwek

Co robimy...

Wykonujemy skuteczne i niezawodne instalacje wykorzystując:

  • pompy ciepła
  • kotły gazowe kondensacyjne
  • ogrzewanie podłogowe, ścienne
  • rekuperatory (wentylacja mechaniczna)

Ze względu na komfort i bezpieczeństwo klientów oraz możliwie szybką reakcję, obsługujemy głównie województwo mazowieckie.

 

Nie zajmujemy się projektowaniem, ale współpracujemy w biurami projektowymi, konstruktorami, geotechnikami, audytorami energetycznymi, kierownikami budów, inżynierami i dzięki tej współpracy mamy większe doświadczenie oraz możliwość współpracy i optymalizacji rozwiązań.

 

zadowolenie

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z odpowiednio przemyślanych, dopasowanych oraz wykonanych instalacji.

 

Naszą pasją są ekologiczne, lecz również ekonomicznie uzasadnione technologie w nowoczesnych i energooszczędnych domach.

Ustalamy nowy standard dopasowania i współpracy wykonanych instalacji.

Wykonujemy również instalacje dodatkowe, jak ciepła woda użytkowa, cyrkulacja ciepłej wody użytkowej, zimna woda użytkowa, woda na ogród, kanalizacja, odkurzacz centralny, przydomowe oczyszczalnie ścieków, panele PV (fotowoltaiczne). Wszystkie nasze instalacje mogą współpracować z systemem inteligentnego budynku (Intelligent Building Systems) IBS, IB, BMS itp. Rozbudowa systemu posiada nieograniczone możliwości zależne od użytkownika.

 

Nasze możliwości...

Jesteśmy w stanie bez problemu wykonać każdy typ instalacji z podanych w ofercie. Nie piszemy o standardowych rzeczach, bo wiadomo, że typowe centralne ogrzewanie, czy np. instalację wody pitnej również możemy wykonać. Powszechnie wiadomo, że jak ktoś umie mnożyć, to dodawać również...

 

 

Nie ma złych systemów grzewczych – są tylko nieodpowiednio dobrane lub błędnie wykonane. Nierzadko po małych poprawkach w systemie, okazuje się, że wszystko zaczyna działać, a po kilku modernizacjach działa bardzo ekonomicznie.

 


Pomagamy także modernizować budynki pod kątem racjonalnego inwestowania w energooszczędne i wygodne technologie, które się opłacą oraz będą wygodne w użytkowaniu.

Mamy pracowników z wiedzą techniczną i umiejętnościami manualnymi oraz co ważne, dobrymi nawykami instalatorskimi, dzięki czemu możemy wykonać szeroki zakres instalacji w budynku. Nasi ludzie posiadają odpowiednie szkolenia i uprawnienia do wykonywania instalacji zgodnie ze sztuką oraz dobrą praktyką instalatorską.

Posiadamy prasy, wiertnice diamentowe, bruzdownice, zgrzewarki i inne narządzie pozwalające na bezproblemowe wykonanie instalacji w wybranym systemie.

Jak pracujemy...

Staramy się sprostać potrzebom klienta i bierzemy pod uwagę jego oczekiwania, rodzaj i strukturę budynku oraz zasoby finansowe.

 

Pokazujemy różne rozwiązania i proponujemy najkorzystniejsze dla klienta i jego potrzeb, gdyż to klient ma być zadowolony oraz świadomy dobrze zainwestowanych pieniędzy. Podczas wszystkich naszych działań koncentrujemy się na profesjonalnym wykonywaniu prac. W trakcie każdego etapu realizacji projektu dbamy o jakość i najdrobniejsze szczegóły.


Każdego klienta traktujemy indywidualnie pomagając mu w wyborze najkorzystniejszego dla niego rozwiązania. Systemy dobieramy pod kątem opłacalności, zasadności inwestycji oraz kosztów całej instalacji.


To klient wybiera to co dla niego jest najlepsze, a my tylko mu w tym pomagamy. Niskie koszty eksploatacji, komfort mieszkania i poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy są dla nas najwyższym wyznacznikiem.

W czym się specjalizujemy...

Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonawstwie systemów grzewczych oraz dystrybucji powietrza. Dobieramy elementy składowe i integrujemy je ze sobą uzyskując jak najwyższą sprawność, za rozsądną cenę. Efektem tego są ekonomicznie uzasadnione instalacje, przynoszące oszczędności finansowe oraz na ile to możliwe – bezobsługowe.

 

Wykonujemy głównie instalacje ogrzewania z zastosowaniem pompy ciepła oraz wentylacji mechanicznej (rekuperacja). Naszą pasją są ekologiczne, lecz również ekonomicznie uzasadnione technologie w nowoczesnych i energooszczędnych domach.

 

Specjalizujemy się również w doradztwie przedinwestycyjnym przedstawiając możliwości, korzyści oraz koszty eksploatacji różnych możliwych do zastosowania systemów.

Stawiamy również na szybki i skuteczny serwis pomp ciepła, rekuperatorów, systemów grzewczych i wentylacyjnych.

 
Jesteśmy polecani jako autoryzowany instalator urządzeń poniższych producentów:
Danfoss Thessla Green Junkers
Buderus Brink De Dietrich
Sotralentz Zehnder Ekontech
Sapling Frapol PPC
Termokontrol Peflex Purmo
InstalTechnic

Adres biura:

ul. Spółdzielcza 2d
96-321 Żabia Wola
tel. 46 307 00 16

biuro@instaltechnic.pl

 

pon. - pt. 8:30 - 16:30

 

Paweł     608 575 118

Karolina  538 153 163

Dojazd do siedziby firmy

Dojazd:

 

Dane rejestrowe:

Instaltechnic Sp. z o.o. ul. Irysowa 1

96-321 Zalesie, NIP 52918 21016

KRS 0000 725038 Sąd Rejonowy dla

m. st. Warszawy w Warszawie, XIV

Wydział Gospodarczy Krajowego

Rejestru Sądowego,

Kapitał zakładowy 62 000,00 zł

© 2005 - 2021 Instaltechnic. Wszelkie prawa zastrzezone. Projekt i budowa strony internetowej: L77