InstalTechnic

O firmie

Naglwek

Co robimy...

Wykonujemy skuteczne i niezawodne instalacje wykorzystując:

 • pompy ciepła gruntowe
 • pompy ciepła powietrzne
 • kotły gazowe kondensacyjne
 • kotły na drewno i ekogroszek 5 klasy
 • ogrzewanie podłogowe, ścienne
 • rekuperatory (wentylacja mechaniczna)
 • klimatyzacja (split, multisplit, VRF)

Ze względu na komfort i bezpieczeństwo klientów oraz możliwie szybką reakcję, obsługujemy głównie województwo podkarpackie i mazowieckie.

 

Obsługujemy głównie okolice takich miast jak:

 • Krosno
 • Jasło
 • Gorlice
 • Nowy Sącz
 • Tarnów
 • Dębica
 • Rzeszów
 • Sanok
 • Ropczyce
 • Dukla
 • Strzyżów
 • inne pobliskie.

 

Nie zajmujemy się projektowaniem, ale współpracujemy w biurami projektowymi, konstruktorami, geotechnikami, audytorami energetycznymi, kierownikami budów, inżynierami i dzięki tej współpracy mamy większe doświadczenie oraz możliwość współpracy i optymalizacji rozwiązań.

 

zadowolenie

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z odpowiednio przemyślanych, dopasowanych oraz wykonanych instalacji.

 

Naszą pasją są ekologiczne, lecz również ekonomicznie uzasadnione technologie w nowoczesnych i energooszczędnych domach.

Ustalamy nowy standard dopasowania i współpracy wykonanych instalacji.

Wykonujemy również instalacje dodatkowe, jak ciepła woda użytkowa, cyrkulacja ciepłej wody użytkowej, zimna woda użytkowa, woda na ogród, kanalizacja, odkurzacz centralny, przydomowe oczyszczalnie ścieków, panele PV (fotowoltaiczne). Wszystkie nasze instalacje mogą współpracować z systemem inteligentnego budynku (Intelligent Building Systems) IBS, IB, BMS itp. Rozbudowa systemu posiada nieograniczone możliwości zależne od użytkownika.

 

Nasze możliwości...

Jesteśmy w stanie bez problemu wykonać każdy typ instalacji z podanych w ofercie. Nie piszemy o standardowych rzeczach, bo wiadomo, że typowe centralne ogrzewanie, czy np. instalację wody pitnej również możemy wykonać. Powszechnie wiadomo, że jak ktoś umie mnożyć, to dodawać również...

 

 

Nie ma złych systemów grzewczych – są tylko nieodpowiednio dobrane lub błędnie wykonane. Nierzadko po małych poprawkach w systemie, okazuje się, że wszystko zaczyna działać, a po kilku modernizacjach działa bardzo ekonomicznie.

 


Pomagamy także modernizować budynki pod kątem racjonalnego inwestowania w energooszczędne i wygodne technologie, które się opłacą oraz będą wygodne w użytkowaniu.

Mamy pracowników z wiedzą techniczną i umiejętnościami manualnymi oraz co ważne, dobrymi nawykami instalatorskimi, dzięki czemu możemy wykonać szeroki zakres instalacji w budynku. Nasi ludzie posiadają odpowiednie szkolenia i uprawnienia do wykonywania instalacji zgodnie ze sztuką oraz dobrą praktyką instalatorską.

Posiadamy prasy, wiertnice diamentowe, bruzdownice, zgrzewarki i inne narządzie pozwalające na bezproblemowe wykonanie instalacji w wybranym systemie.

Jak pracujemy...

Staramy się sprostać potrzebom klienta i bierzemy pod uwagę jego oczekiwania, rodzaj i strukturę budynku oraz zasoby finansowe.

 

Pokazujemy różne rozwiązania i proponujemy najkorzystniejsze dla klienta i jego potrzeb, gdyż to klient ma być zadowolony oraz świadomy dobrze zainwestowanych pieniędzy. Podczas wszystkich naszych działań koncentrujemy się na profesjonalnym wykonywaniu prac. W trakcie każdego etapu realizacji projektu dbamy o jakość i najdrobniejsze szczegóły.


Każdego klienta traktujemy indywidualnie pomagając mu w wyborze najkorzystniejszego dla niego rozwiązania. Systemy dobieramy pod kątem opłacalności, zasadności inwestycji oraz kosztów całej instalacji.


To klient wybiera to co dla niego jest najlepsze, a my tylko mu w tym pomagamy. Niskie koszty eksploatacji, komfort mieszkania i poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy są dla nas najwyższym wyznacznikiem.

W czym się specjalizujemy...

Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonawstwie systemów grzewczych oraz dystrybucji powietrza. Dobieramy elementy składowe i integrujemy je ze sobą uzyskując jak najwyższą sprawność, za rozsądną cenę. Efektem tego są ekonomicznie uzasadnione instalacje, przynoszące oszczędności finansowe oraz na ile to możliwe – bezobsługowe.

 

Wykonujemy głównie instalacje ogrzewania z zastosowaniem pompy ciepła oraz wentylacji mechanicznej (rekuperacja). Naszą pasją są ekologiczne, lecz również ekonomicznie uzasadnione technologie w nowoczesnych i energooszczędnych domach.

 

Specjalizujemy się również w doradztwie przedinwestycyjnym przedstawiając możliwości, korzyści oraz koszty eksploatacji różnych możliwych do zastosowania systemów.

Stawiamy również na szybki i skuteczny serwis pomp ciepła, rekuperatorów, systemów grzewczych i wentylacyjnych.

 
Jesteśmy polecani jako autoryzowany instalator urządzeń poniższych producentów:
Panasonic Thessla Green Bosch
Buderus Brink De Dietrich
Graf Zehnder Ekontech
Aeris Daikin Aermec
Gebwell Peflex Purmo
InstalTechnic

Obsługujemy całe Podkarpacie

 

Ustrobna koło Krosna

38-406 Ustrobna 273

 

Paweł 538 153 163

Henryk 608 575 118

 

biuro@instaltechnic.pl

 

Pracujemy głównie:

pon. - pt. 7:00 - 15:00

 

 

Dojazd do siedziby firmy

 

Dane rejestrowe:

Instaltechnic Sp. z o.o. Ustrobna 273

38-406 Ustrobna, NIP 52918 21016

KRS 0000725038 Centralna Informacja

Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy 62 000,00 zł

© 2005 - 2024 Instaltechnic. Wszelkie prawa zastrzezone. Projekt i budowa strony internetowej: L77